Plan kolportażu

CENNIK USŁUG

B-DIRECT.PL

Roznoszenie ulotek do skrzynek pocztowych

PLAN KOLPORTAŻU

PO NITCE DO KŁĘBKA

„Reklama dźwignią handlu” dlatego potrzebujemy dobrze zaprojektowanej ulotki współpracujemy z profesjonalnymi grafikami dlatego jesli nie masz jeszcze grafika i nie wiesz jak ulotka ma przynieść pożądane efekty koniecznie zajrzyj do działu „ulotka koszoodporna lub skontaktuj sie z nami.
Drukujemy najtaniej i już dziś stać Cię na więcej za mniejsze pieniądze.
Zanim zdecydujemy sie na kolportaż musimy mieć wydrukowane ulotki.Jesli mamy juz grafika i drukarnię za sobą warto zadbać o strone internetową to wszystko znajdziesz u nas w bardzo korzystnej cenie.
Aby ulotka przyniosła nam pożądane efekty trzeba ustalić plan kolportażu.Wybieramy grupę docelową klientów.Ustalamy ilość potrzebnych ulotek na dany obszar.
Potrzebujemy bardzo szczegółowy plan terenu, gdzie ma się odbyć kolportaż, najlepiej z numerami i obrysem budynków i nazwami poszczególnych osiedli dzięki czemu unikniemy omijania bloków.Taki plan przygotujemy dla Ciebie bezpłatnie.
Obszar dzielimy na mniejsze części – rejony, najlepiej je nazwać lub ponumerować,zaplanować kiedy i w którym rejonie ma się odbyć kolportaż.Dzielimy kolporterów (drukonoszy), którzy fizycznie wykonają dystrybucję.

Plan kolportazu przesyłamy do koordynatora, który będzie koordynował pracę drukonoszy i kontrolował dystrybucję na miejscu. Jest to być człowiek odpowiedzialny, perfekcyjnie czytający mapę.
Zapewniamy odpowiednie środki transportu, najczęściej jest to bus. Kontrolujemy rzetelność kolportażu do maksimum.

Wydaje sie skomplikowane?
My zrobimy to za Ciebie!
Zlecając nam swoje ulotki masz zapewniony szczegółowy Plan kolportażu potrzebny do wykonania dystrybucji. Nie musisz sie martwić o ilości,pomozemy wybrac najlepszą grupę docelową,rejony,ilości na dany obszar jak również bezpłatna kontrolę.
to wszystko w cenie kolportażu.

O CZYM NALEZY PAMIĘTAĆ? Przeczytaj „ulotka koszoodporna”